Aeg teha asju teisiti

Aeg teha asju teisiti

29.01.2020

PARE konverentsi esineja Lucy Adams: aeg on teha asju teisiti (lisatud video).

Lucy Adams on agentuuri Disruptive HR tegevjuht. Varasemalt on ta erinevates suurorganisatsioonides vastutanud juhatuse liikmena personalijuhtimise valdkonna eest, näiteks viimati BBC-s.

Lucy konsulteerib erinevaid organisatsioone üle maailma ning leiab, et kõikide tema klientide valukohad on sarnased: kuidas parandada koostööd, agiilsust, innovatsiooni ja produktiivsust.

Lucy usub, et levinud praktikad nagu näiteks töötajate hindamine, talendijuhtimine, traditsioonilised koolitused jne ei too soovitud tulemust. Personalijuhid vajavad uusi oskusi ja mõttemustrit, et kohaneda tänaste väljakutsetega ja hakkama saada tulevikus.

Lucy on välja töötanud alternatiivse EACH© mudeli, mille kohaselt edu tagab see, kui töötajatesse suhtuda kui täiskasvanutesse, klientidesse ja inimestesse. Vaata lähemalt videost allpool.

PARE aastakonverents „Tööelamus“ toimub PROTO Avastustehases 16. aprillil 2020. Konverentsi fookuses on kultuur, tehnoloogia ja keskkond.

Lucy Adams (Inglismaa) esineb konverentsil ettekandega, kus räägib töömaailma väljakutsetest inimeste ligimeelitamisel, juhtimisel ja tööelamuse loomisel.

Ole kohal ja mõtle kaasa!

Piletiinfo leiad SIIT ning esinejate kohta loe lähemalt SIIT.

Kõik uudised