Aeg teha asju teisiti

Aeg teha asju teisiti

29.01.2020

PARE konverentsi esineja Lucy Adams: aeg on teha asju teisiti (lisatud video).

Lucy Adams on agentuuri Disruptive HR tegevjuht. Varasemalt on ta erinevates suurorganisatsioonides vastutanud juhatuse liikmena personalijuhtimise valdkonna eest, näiteks viimati BBC-s.

Lucy konsulteerib erinevaid organisatsioone üle maailma ning leiab, et kõikide tema klientide valukohad on sarnased: kuidas parandada koostööd, agiilsust, innovatsiooni ja produktiivsust.

Lucy usub, et levinud praktikad nagu näiteks töötajate hindamine, talendijuhtimine, traditsioonilised koolitused jne ei too soovitud tulemust. Personalijuhid vajavad uusi oskusi ja mõttemustrit, et kohaneda tänaste väljakutsetega ja hakkama saada tulevikus.

Lucy on välja töötanud alternatiivse EACH© mudeli. Vaata selle kohta lähemalt videost allpool.


PARE aastakonverents „Uus reaalsus“ toimub 19. novembril 2020 hübriidkonverentsi formaadis: paralleelselt MEKTORY konverentsisaalis ja online’s. Konverentsi fookuses on parema töötajakogemuse loomine läbi kultuuri, tehnoloogia ja keskkonna prisma.

Lucy Adams räägib PARE konverentsil töömaailma väljakutsetest inimeste ligimeelitamisel, juhtimisel ja parema töötajakogemuse loomisel.

Piletiinfo leiad SIIT ning esinejate kohta loe lähemalt SIIT. Ole kohal või osale virtuaalselt!