Koostöö

Koostöö

Kohtu ligi 350 personalijuhi ja teiste valdkondade juhtidega PARE aastakonverentsil. Hübriidkonverentsil saad valida, kas eelistad personalivaldkonna professionaalidega kohtuda konverentsi toimumispaigas Mektorys või virtuaalselt. PARE aastakonverents loob võimalused mõlemaks.

Konverentsi veebinarid ja messiala annavad erakordse võimaluse esitleda personalijuhtidele ja juhtidele ettevõtte tooteid ja teenuseid, mis aitavad lahendada väljakutseid inimeste juhtimisega seotud protsessides. Siin saad luua koostöösuhteid, kasvatada kliendibaasi ja oma brändi tuntust sihtgrupi  – personalijuhtide ja juhtide – hulgas.

Küsi lisa kart@pare.ee ning leiame koos lahenduse edukaks koostööks.


KOOSTÖÖPAKETID

TRÜKIREKLAAM MESSIALAVEEBINAR
Lisa oma toote või teenuse reklaam konverentsi töövihikusse. Töövihiku saavad kõik, ka virtuaalpileti ostnud osalejad.Tutvusta oma toodet või teenust konverentsil osalejatele konverentsi toimumiskohas Mektorys või virtuaalsel messil. Mõlemad loovad võimaluse suurendada brändi tuntust ja kasvatada kontakte personalijuhtide ja juhtide seas.Korralda kuni 20-minutiline veebinar põneval inimeste juhtimise teemal, kus selgitad, millise inimestega juhtimise väljakutse lahendab sinu ettevõte toode või teenus.
Veebinar on tasuta ning järelvaadatav ka neile, kes konverentsil ei osale.
150€+km 350€+km 350€+km