Õnnelik inimene töötab hästi

Õnnelik inimene töötab hästi

06.02.2020

PARE konverentsi esineja Eesti Vabariigi õiguskantsler Ülle Madise: õnnelik inimene töötab hästi.

Õiguskantsler Ülle Madise on öelnud, et iga ametnik peaks suutma igal tööpäeva õhtul selgelt sõnadesse panna, mida ta Eesti heaks sel päeval tegi. Õiguskantsleri ametkonna juhtimise põhimõte on lihtne: absoluutselt kõik töötajad on ühtmoodi vajalikud ja tähtsad justkui hea orkestri liikmed. Siht on ühine ja selge: teha iga päev Eestit inimeste jaoks paremaks.

Ülle Madise leiab, et personalijuhtimise eesmärk on tööõnn: õnnelik inimene töötab hästi. Tuleb osata teha tööd ja osata puhata, sättida isiklik ja tööelu heasse tasakaalu. Õiguskantsleri ametkonnas pole omavahelist konkurentsi, struktuuriüksuste rangeid piire ega jäika hierarhiat. On rollijaotus, vabadus ja vastutus. Kui kõik teevad oma osa ja rohkemgi veel, on tulemus väärt – nagu orkestris.

PARE aastakonverents „Tööelamus“ toimub PROTO Avastustehases 16. aprillil 2020. Konverentsi fookuses on kultuur, tehnoloogia ja keskkond.

Õiguskantsler Ülle Madise räägib PARE konverentsil “Tööelamus” inimeste juhtimise mõjust üksikisiku, organisatsiooni ja ühiskonna tasandil.

Ole kohal ja mõtle kaasa!

Piletiinfo leiad SIIT ning esinejate kohta loe lähemalt SIIT.

Kõik uudised