PARE konverents toimub igal juhul

PARE konverents toimub igal juhul

09.11.2020

PARE konverents “Uus reaalsus” toimub 19. novembril hübriidkonverentsina: paralleelselt Mektory konverentsikeskuses ja veebi vahendusel.

Meile on oluline kõigi konverentsil osalejate, esinejate, korraldajate ja koostööpartnerite hea tervis ja turvalisus.

Infoks osalejatele Mektory konverentsikeskuses

Järgime Terviseameti soovitusi ning lähtume kampaania “Hoiame Eesti elu avatud” viiest põhireeglist:

  1. Kasuta mobiilirakendust HOIA. Rakenduse saad alla laadida veebilehelt hoia.me
  2. Hoia distantsi. Oleme aegsasti piiranud saalis osalejate arvu (saali täituvus jääb alla 50%). Pausidel palume Sul hoida vahet teiste osalejatega. Registreerimisel saad valida endale märke, kus valgusfoorisüsteemil annad teistele teada distantsi hoidmise vajadusest: ROHELINE – küünarnuki-tere on ok; KOLLANE – palun hoiame vahet; PUNANE – ma ei soovi suhelda.
  3. Pese käsi. Pese käsi regulaarselt sooja vee ja seebiga. Lisaks saad käsi puhastada selleks ette nähtud desinfitseerimisjaamades.
  4. Haigena püsi kodus. Palun jälgi oma tervist ja kui sa ei tunne ennast päris tervena, siis palun jää koju ning saa osa konverentsist veebi vahendusel. Palun püsi kodus ka siis, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga.
  5. Kanna maski (saadaval kohapeal).

Vaata lähemalt Terviseameti soovitusi koroonaviirusest hoidumiseks: www.kriis.ee

Infoks osalejatele veebi vahendusel

Veebi vahendusel konverentsist osa saades teed valiku Sina, kus end kõige turvalisemalt tunned. PARE konverentsi online keskkonda sisenemise lingi ja pääsukoodi saadame Sulle e-kirjaga päev enne konverentsi.

Niisiis, hea uudis KÕIGILE on see, et PARE konverents toimub igal juhul! Meie oleme valmis, esinejad on valmis ning tuleb äge ja inspireeriv konverents!

Hoide ennast ja olge terved!