Mailis Neppo – innovatsioon võib olla ka uus mõtteviis

Mailis Neppo – innovatsioon võib olla ka uus mõtteviis

04.01.2022

PARE tegevjuht Mailis Neppo käis külas värbamisagentuuri TalentHub podcastis. Personaliekspert Käthe-Riin Tulliga tehti juttu PARE tegemistest ja tööelu arengutega seotud muudatustest seadusandluses. Samuti säilenõtkusest ja innovatsioonist juhtimises ning nende rollist tänases pidevalt muutuvas maailmas.

„Kõik üritavad tööelu paremini organiseerida. Olulist rolli mängib innovatsioon, mis ei pea ilmtingimata tähendama uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi. Vastupidi, innovatsioon võib tähendada ka uut mõtteviisi, kuidas igapäevaelule, sealhulgas ka tööelule, läheneda“, arvab Mailis. Säilenõtkuse ehk psühholoogilise vastupidavuse treenimine on üks võimalusi oma organisatsiooni kriisist välja juhtida ja tulevikukindlamaks muuta. “Sa pead suhtlema, harjutama ning oma vigadest õppima. Kuula teiste inimeste kogemusi, nopi nippe ning nõuandeid, kuidas uutele probleemidele lahendusi leida“, soovitab ta.

Loe podcasti kokkuvõtet ja kuula saadet siit.

Säilenõtkusest ja innovatsioonist juhtimises kuuled nimekatelt Eesti ning välisekspertidelt rohkem 7. aprillil 2022 Eesti Filmimuuseumis toimuval PARE konverentsil “Mõtte julgus, suuna selgus”.