VEEBINARID

VEEBINARID


Tartu Ülikool

Sille-Liis Männik räägib lähemalt töötaja haaratuse (engagement) teemal. Veebinaris kuuled lähemalt töötaja haaratuse mudelist ja sellest, millised on olulisemad haaratust mõjutavad tegurid.
Lisaks on Sul võimalus osaleda uuringus ja seeläbi saada tagasisidet enda organisatsiooni töötajate haaratuse kohta (info haaratuse uuringu ja selles osalemise kohta algab 16:16).

Soovid lähemalt kuulda? VAATA veebinari.
Haaratuse uuringu kohta leiad rohkem infot SIIT


Avokaado

Pilleriine Alter räägib lähemalt, kuidas saad lepingute koostamist muuta vähemalt 75% efektiivsemaks.
Avokaado on Eesti juristide poolt koostatud platvorm, mis aitab juhtida ettevõtte erinevate dokumentidega seotud tegevusi (nt töölepingute koostamine, koostamine, allkirjastamine jne).

Soovid lähemalt kuulda? VAATA veebinari.
Avokaado kohta leiad rohkem infot SIIT


GuavaHR

Britt Velling räägib lähemalt uue tehnoloogia omaksvõtust: millised on hirmud juurutuse eel; kuidas valida tehnoloogiat; mida näitab GuavaHR kogemus.
GuavaHR on andmepõhine ja lihtsasti kasutatav siseveeb igale sinu ettevõtte töötajale – tema oskustest, asukohast ja töökeelest olenemata.

Soovid lähemalt kuulda? VAATA veebinari.
GuavaHR kohta leiad rohkem infot SIIT


HR Factory

Ettevõtte edukus on tihedalt seotud töötajate vaimse ja füüsilise tervisega, mis omakorda saavad alguse õigest toitumisest ja liikumisharjumustest. Seetõttu on HR Factory turule toonud uue teenuse: tervist edendavatest koolituspakettidest.
Gerlyn Okas koos koolitajaga tutvustavad teenust ja selle tagamaid.

Soovid lähemalt kuulda? VAATA veebinari.
Tervise edendamise koolituspakettide kohta leiad infot SIIT


Persona

Soovid, er kõik personaliandmed oleksid ühes kohas ja kiiresti kättesaadavad? Kaidi Neeme räägib lähemalt Persona tarkvara võimalustest.
Persona näol on tegemist terviklahendusega, mis hõlmab endast nii personaliarvestust, palgaarvestust kui ka tööaja planeerimist. Kirsiks tordil on töötajatele mõeldud iseteenindus.

Soovid lähemalt kuulda? VAATA veebinari.
Persona kohta leiad rohkem infot SIIT